Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL WF z klasą

Otrzymaliśmy Certyfikat  Szkoły w której prowadzony jest "WF z Klasą".
W ubiegłym roku szkolnym przystąpiliśmy do programu WF z Klasą.
Przez cały rok wiele się działo na sportowo w naszej szkole.
Za wszystkie te sportowe wyzwania które podjęliśmy  otrzymaliśmy ten certyfikat.
Dziękujemy Dyrekcji za życzliowość, wsparcie i umożliwienie realizacji zadań :)
Nauczycielom wf dziękujemy za pomysły, energię, zaangażowanie i  pracę włożoną w działania w programie.
Panu Markowi Ryglewiczowi za wspaniałe wycieczki rowerowe .
Oraz Wam uczniowie którzy tak chętnie uczestniczyliście w sportowym "życiu szkoły" w tym roku szkolnym przystępujemy do II edycji programu ..oj będzie się również wiele działo ..
Liczymy na Wasze zaangażowanie :)
A tu możecie obejrzeć co się działo sportowego w ubiegłym roku .... blog "Sportowa Moc Elektryka"
http://blogiceo.nq.pl/mocelektryka/  
http://www.pinterest.com/pin/517491813404743437/

Życzymy mnóstwa sportowych wrażeń w nowym roku szkolnym
Ewa Bereś i Laura Wontorczyk

„WF z klasą” to nowy program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy medialnym wsparciu „Gazety Wyborczej” i portalu Sport.pl. Ta ogólnopolska akcja edukacyjna ma zmienić myślenie o lekcjach WF-u w polskich szkołach.
Spada poziom aktywności fizycznej dzieci i młodzieży. Lekcje WF-u prowadzone w mądry i nowoczesny sposób są szansą na odwrócenie tego niebezpiecznego trendu. Szkoła nie może być nastawiona tylko na promowanie sportowych talentów. Jeśli lekcje WF-u wiążą się ze stresem, biciem rekordów i ciągłą rywalizacją, mogą na całe życie zniechęcić do aktywności ruchowej.
We współpracy z nauczycielami WF-u, dyrektorami szkół, uczniami i lokalnymi animatorami sportu chcemy wypracować nowe sposoby prowadzenia lekcji wychowania fizycznego. Zajęcia – tak obowiązkowe, jak i dodatkowe - powinny być ciekawsze, bardziej zróżnicowane, bliższe oczekiwaniom młodych ludzi. Wychowanie fizyczne to przecież nie tylko gry zespołowe, ale także taniec, aerobik, wschodnie sztuki walki, joga, turystyka rowerowa i piesza. Nasz program ma pokazać, że ze sportu w szkole każdy może czerpać przyjemność.

Jak już wiecie w naszej szkole odbyła się Debata Sportowa a to co zostało na niech wspólnie wypracowane realizowane jest przez nauczycieli wf a także innych nauczycieli...

Mamy dużo ciekawych zajęć dodatkowych, imprez, wycieczek, wyjazdów, zawodów szkolnych  międzyszkolnych... a jeszcze będą inne.

O wszystkim możecie poczytać na naszym blogu Wf z Klasą... wystarczy wpisać w wyszukiwarce --   sportowa moc elektryka albo kliknąć http://blogiceo.nq.pl/mocelektryka

Ciekawych pomysłów nam nie brakuje :):)

Zapewne i Wy, uczniowie macie swoje ciekawe pomysły, zainteresowania, podzielcie się  nimi z nauczycielami wf i wspólnie będziemy działać w myśl słów: ''w zdrowym ciele zdrowy duch ...''

Zapraszamy, nauczyciele wf: panie Laura i Ewa,  panowie Zbyszek, Marek, Rafał, Grzegorz,  Łukasz B., Łukasz K, Andrzej, Marcin,  Wojtek :)