Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Święto Szkoły 2012

Święto Szkoły 2012

28 września - data od dawna celebrowana jako święto szkoły. Dzień ten jest wyjątkowy dla ZSEM, a  zwłaszcza dla pierwszoklasistów. W 38 rocznicę nadania imienia szkole uczniowie klas pierwszych będąc głównymi bohaterami wydarzenia, zostali uroczyście przyjęci do naszego Sądeckiego Elektryka.
Nie był to zwykły dzień -  uczniowie, oraz całe grono pedagogiczne po mszy, która o godzinie 8 odbyła się w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa zebrali się na boisku szkolnym, by wspólnie wziąć udział w akademii autorstwa mgr Marii Miśkowicz upamiętniającej życie i czyny gen. Kustronia.
Po całej uroczystości, świeżo upieczeni członkowie społeczności szkolnej  wzięli udział w biegach, w których pierwsze miejsce w grupie dziewcząt zajęła Dominika Łaźnia z klasy 1A LO, a w grupie chłopców Dominik Chudy z I m TZ. Organizatorką części sportowej Święta Szkoły była mgr Laura Wontorczyk.
Tego dnia rozstrzygnięto również konkurs na najlepszy projekt koszulki sportowej. Wśród wielkiej konkurencji nagrodę w wysokości 100 zł za zajęcie pierwszego miejsca otrzymała klasa 1I technikum.
Dzień pełen wrażeń zakończył się spotkaniem wybranych klas pierwszych z paralotniarzem, który opowiedział im o swojej pasji przedstawiając różne filmy i opowiadając ciekawe historie. Przez tę krótką chwile, pozwolił wszystkim słuchającym znaleźć się gdzieś wysoko w przestworzach.

Relacja