Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Starcie na szczycie XVII kolejki ORLEN Ligii

25.01.2015 r. uczniowie naszej szkoły byli świadkami bezpośredniego starcia na szczycie XVII kolejki ORLEN Ligii pomiędzy wiceliderem tabeli „Polski Cukier Muszynianka Muszyna” a liderem „Chemikiem Police”. W zespole Chemika gra plejada gwiazd polskiej żeńskiej siatkówki na czele z Małgorzatą Glinką, Joanną Werblińską, Mariolą Zenik, Olą Jagiełłą oraz Agnieszką Bednarek Kaszą.

Mimo bardzo aktywnego kibicowania uczniów z ZSEM oraz naszego wspólnego mobilizowania innych kibiców  z Muszyny do tworzenia tzw. „meksykańskiej fali „ dziewczyny z Muszyny przegrały 0:3 (17:25, 21:25, 14:25). Muszynianki z przebiegu meczu nawiązały walkę tylko w drugim secie natomiast w dwóch pozostałych zdecydowanie odstawały.

Uczniowie z naszej szkoły poprzez wspaniały doping udowodnili, że nie tylko w nauce wiodą prym w Polsce ale jak sądzę również w kibicowaniu. Tych, którzy jeszcze nie skorzystali a chcieli by poczuć atmosferę wielkiego widowiska sportowego zapraszamy na dalsze wyjazdy  na mecze Muszynianki , tym razem już w fazie play off.