Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Mecz siatkówki kobiet

W następnej kolejce Orlen Ligii siatkówki kobiet w Muszynie Zdrój 08.11.2015r (niedziela) spotkały się zawodniczki Muszynianki Polski Cukier Muszyna oraz Impelu Wrocław. Tym Razem Nasza Szkoła jako wierni kibice uczestniczyła w zmaganiach jednych z najlepszych zawodniczek nie tylko w Polsce ale i w Europie. Rywalizacja. Zmierzyły się dwie drużyny, które w ubiegłym sezonie spotkały się w walce o 3 miejsce w Polsce i lepsze okazały się zawodniczki z Muszyny. Ppo tamtym sezonie skład Impelu Wrocław prawie całkiem się zmienił i wzmocnił. Teraz występują w nim takie gwiazdy jak Włoszka Karolina Costagrande, Amerykanka Kristin Hildebrand. L. Durr (Niemcy). Zespół wzmacniają jeszcze wspaniałe zawodniczki z kadry naszego kraju takie jak: Katarzyna Skowrońska – Dolata (dwukrotna Mistrzyni Europy z 2003r i 2005r), Milena Sadurek – Radecka brązowa medalistka Europy, A. Kąkolewska czy Joanna Kaczor.
Przy wspaniałym dopingu kibiców  z Muszyny jak również naszych uczniów wraz z opiekunami Ewą Bereś i Rafałem Grucą, zawodniczki z Muszyny mogły nawet ten mecz wygrać 3 punktami. Prowadząc w setach 2:1 oraz w secie czwartym 24:22 miała dwa meczbole. Od tego momentu coś się zacięło i straciły drugiego seta. Przy stanie 2:2 w setach w piątym secie nie były już w stanie powstrzymać napór siatkarek z Wrocławia i uległy 15:5.
Po meczu oprócz pamiątkowych zdjęć otrzymaliśmy autografy zawodniczek Muszyny i Impelu na ośmiu piłkach przeznaczonych na nagrody na siatkarski turniej charytatywny , który odbędzie się 25. 11 2015 na hali MOSiR.
W kibicowaniu oprócz naszej szkoły czyli ZSEM w Nowym Sączu brała udział młodzież z innych placówek szkolnych takich jak : Zespół Szkół w Marcinkowicach, Szkoła Podstawowa nr. 7 w Nowym Sączu, Zespół Szkół w Gródku nad Dunajcem.