Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Elektryk świętuje!

16 stycznia 2014 r. był kolejnym szczególnym dniem dla naszej szkoły. Od samego rana panował szczególny nastrój. Wszystkie sprawdziany, kartkówki zostały odwołane. Uczniowie i nauczyciele w odświętnych strojach, uśmiechnięci, wyczekujący tego co miało nastąpić później. O 10:30 wszyscy zebrali się w przystrojonym holu szkoły. Z głośników rozległ się znany przebój zespołu Queen „We are the champions” Na stole pod popiersiem patrona, generała Kustronia, czekał ogromny tort z logo szkoły i napisem: Najlepsze technikum w Polsce Technikum Elektryczne.

Gdy Dyrektor W. Szarek mówił: „Wczorajszy dzień na stałe wejdzie do historii naszej szkoły, jako jedyny i niepowtarzalny. Wczoraj z rąk pani minister edukacji odebrałem dyplom dla najlepszego technikum w Polsce. Długo by wymieniać wszystkich, którzy się do tego przyczynili, bo tak naprawdę przyczynił się każdy, kto w tej szkole pracuje, kto w tej szkole się uczy i ktokolwiek jest z tą szkołą związany(…)To dzień wielkiego święta, waszego święta, bo to jest wasza szkoła” co chwilę zrywały się burzliwe oklaski i spontaniczne okrzyki „brawo”, widać było u wszystkich ogromną radość i dumę.

Potem była degustacja czekoladowego tortu i wspólne szalone tańce !

Warto ten dzień zapisać w pamięci i ładować nim swoje akumulatory na kolejne dni.

Warto też wziąć sobie do serca słowa Dyrektora: Proszę was wszystkich, abyście byli dumni ze szkoły, do której chodzicie. Czasem nie doceniamy tego, co mamy pod nosem, co mamy w zasięgu ręki. Postarajmy się docenić to, co mamy. Przeżywacie historyczną chwilę, bowiem chodzicie do szkoły, która jest najlepsza w Polsce. Chciałbym też, abyście byli w swoim środowisku, tam gdzie mieszkacie, ambasadorami naszej szkoły, żebyście swoją postawą i swoimi wynikami pokazywali, że jesteście uczniami sądeckiego elektryka. Bądźcie z tej szkoły tak dumni, jak ja jestem”.

Zobacz także:
Wielki tort i dzikie tańce.
oraz
Sądecki Elektryk świętuje.