Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Sprawy bieżące

  • Ostatnia wycieczka 2012

Jest zgoda dyrekcji a więc jedziemy. Przed 9-tą spotykamy się obok internatu. Pamiętajcie zgoda rodziców, no i wszystkie niezbędne akcesoria. A nie boicie się "drogi przez Piekło" ?

Pozdrawiam

MRyglewicz

dodano 24 października 2013 ===============================

Piękna pogoda zachęca do wyjazdu na rowery. Jest propozycja wyjazdu w Beskid Wyspowy okoice Przyszowej w piątek o godzinie 9-tej.. Zapisy do środy godzina 12-ta. Zależy na na pierwszoklasistach, ale starsi też mogą być ;).

Zgłoszenia i szczegółowe informacje bezpośrednio u mnie albo drogą e-mailową

Marek Ryglewicz

dodano 21 października 2013================================================

Załamanie pogody spowodowało, że podjęlismy decyzję o rezugnacji z udziału w rajdzie pograniczem, na który mieliśmy pojechać w najblizszy piatek. Trwają natomiast przygotowania do wyjazdu na Rajd Elektryka, kiedy to wyruszamy w nieznane aż na dwa dni. Myślę nad super trasą, żeby Was zaskoczyć. Oprócz regulaminowo przewidzianych rzeczy zabierzcie ze sobą dobry humor. Bedzie nas 10 lub 11 osób więc ekipa silna. Szkoda że pierwszaki nie mogą znami jechać, ale pamiętamy o nich i napewno jeszcze jesienią coś im zaproponujemy. Mam dobrą nowinę, którą muszę się podzielić, a właściwie to dwie:

- mamy sponsora

- sekcja i opiekun zostali uhonorowani wyróżnieniem w konkursie na osobowość sądeckiej turystyki czytaj tutaj

dodano 18 września 2013 ===============================================

Nowy rok szkolny, to nowe wyzwania dla Sekcji Turystyki Rowerowej. Piękne prawie jesienne dni, kuszą aby wyruszyć na trasę. Na najbliższy czas proponuję udział:

-w Rajdzie Pograniczem Polsko Słowackim, który odbędzie się w dniach 20 -21 wrzesień (piątek- sobota) uczestnik musi mieć dowód lub paszport; na zgłoszenia chętnych czekam do 14 września.

w rajdzie elektryka który ma zakończenie na Hali Łabowskiej, a my moglibyśmy pojechać na 2 dni tj 26-27 września. Zgłoszenia również do 14 września.

Oczywiście pamiętajcie o tym że dwudniowa wycieczka oznacza nocleg i wówczas przygotujcie się na koszt około 30-40 zł.

Zapraszam i pozdrawiam

Marek Ryglewicz

PS Jeśli macie jakieś szczegółowe pytania to proszę o kontakt e-mailowy, lub bezpośredni w szkole.

dodano 7 września 2013=============================================================

 

Na trzecią wycieczkę proponuję pojechać we wtorek tj 21 maja, o godzinie 11:40. Trasę dostosujemy do składu zespołu, ale na pewno pojedziemy w okolice Rytra. Czekam na zapisy do poniedziałku godzina 12( może być też e-mailem na mój adres marek.ryglewicz@gazeta.pl ). Oczywiście pamiętajcie jaki uczestników obowiązuje regulamin ( kto nie wie może przeczytać na naszej zakładce).

Pozdrawiam turystycznie

Marek Ryglewicz

dodano 17 maja 2013=============================================

Maturzyści piszą we wtorek  7 maja język polski, a my wyruszamy na drugą w tym roku wycieczkę. Co wy na to?. Wystartujemy o 13-tej sprzed budynku szkoły i pojedziemy do Żeleźnikowej Wielkiej, ale taką trasą, że was zaskoczę. Myślę że w 20 kilometrach się zmieścimy, ale atrakcji, widoków , zjazdów i podjazdów będzie co niemiara. Do przyszłego poniedziałku, czyli 6 maja  czekam na zgłoszenia

dodano 29 kwietnia 2013==========================================

Drodzy rowerzyści :)

a więc wracamy do pomysłu pierwszej wiosennej wycieczki którą pierwotnie planowaliśmy na 14 marca. Trasa ta sama a więc wystarczy zerknąć niżej. Czekam na zgłoszenia do piątku., bo pojechalibyśmy w poniedziałek 22 kwietnia o godzinie 12:30. Pamiętajcie o kaskach i innych rzeczach, no i oczywiście o zgodzie rodziców na wyjazd. Ja w piątek muszę uzgodnić z dyrekcją wyjazd, ale muszę mieć już kompletną listę. Na dzień dzisiejszy mam już 8 osób chętnych, a mksymalnie może być 11 osób. Z prognoz wynika że pogoda powinna być.

Pozdrawiam turystycznie MRyglewicz

dodano 17 kwietnia 2013========================================

Kochani,

wiem, że wielu z Was nie może się doczekać pierwszej w tym roku wycieczki, a już Staszek zamęcza mnie co chwile bombardując e-mailami. Jestem dość zahartowany w bojach, ale kiedyś trzeba się poddać :).

A więc mamy oficjalny, uzgodniony z dyrekcją termin. 14 marca tj. w czwartek pojechalibyśmy zaraz po naukach rekolekcyjnych. Ja muszę w poniedziałek zrobić listę więc nie zwlekajcie z zapisywaniem się. Mam już kilka osób chętnych, ale wciąż brakuje pierwszaków. Pamiętajcie też, że wszystko ma być zgodnie z regulaminem (doczytacie  w innym miejscu). Myślę o super trasie, nie za trudnej, żebyśmy się nie zniechęcili :). A więc wałem do Marcinkowic, stamtąd na Białowodzką Górę, potem przez Białą Wodę i most na Dunajcu do Kurowa, trochę podjazdu, by wrócić do Nowego Sącza drogą przez Dąbrowę.20 kilometrów napewno się nazbiera, no i dwa podjazdy. 

dodano 6 marca 2013

==========================================================

Rok 2013 zaczęliśmy bardzo poważnie, bo 20 lutego Sekcja Turystyki Rowerowej zostałą zaproszona na konferencje do ODN w Nowym Sączu. Towarzyszyła jej piękna wystawa, gdzie my również prezentowaliśmy się powiem skromie ciekawie. Fotorelacje organizatorów znajdziecie tutaj

dodano 5 marca 2013 roku

===========================================================