Jesteś tutaj: ZSEM.EDU.PL Aktualności

• 2017-03-23 Rozgrywki piłki siatkowej klas I-III

15.03.2017 w naszej szkole odbyły się finały trzech drużyn klasowych w piłce siatkowej chłopców, które walczyły o Puchar Dyrektora Szkoły. Wśród klas, które dostały się do finału, były: klasa IIIZ, IIE oraz klasa IIT. Rywalizacja była bardzo pasjonująca do dwóch setów wygranych.
    Puchar dyrektora ZSEM zdobyła drużyna II T, która wygrała z IIIZ w setach 2:0 (25:17, 25:8) oraz 2:0 z IIE (25:18, 25:16). II miejsce tym samym wicemistrzostwo szkoły zdobyła klasa II E, wygrywając z IIIZ 2:1 w setach (25:20, 11:25, 6:15). Trzecie miejsce zajęła klasa III Z.
    Turniej był rozgrywany od grudnia do marca i co cieszy brało w nim udział aż 21 drużyn klasowych (bez klas maturalnych).
    Gratulacje!!! dla wszystkich trzech zespołów za zaangażowanie i walkę.
    Podziękowania dla wszystkich nauczycieli wych. fiz. za okazałą pomoc przy sędziowaniu.